ALIŞVERİŞ

English Home

English Home

Klasik İngiliz tarzının ötesinde ev tekstili ve dekorasyonunda trend yaratan English Home, floral desenlerin, pastel tonlarla buluştuğu tasarımlarıyla zarafeti yaşam alanlarına taşıyor.

Yemek takımları, ev tekstil ürünleri, çay kahve setleri ve mutfak aksesuarları ile tasarım zevkini, rustik dekorasyon anlayışıyla birleştiren English Home, misafirlerine zengin kombinasyon çeşitleri sunuyor.

English Home, çiçekli kompozisyonların ve soft tonların hâkim olduğu nevresim takımları ve yatak örtüleriyle yatak odalarında huzurlu bir atmosfer yaratırken, yastıktan yorgana, battaniyeden pikeye yatak tamamlayıcı ürünlerle tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Mutfak tekstil ürünlerinde ve porselenlerinde özen gösterdiği renk ve desen bütünlüğü ile uyumlu bir atmosfer yaratan marka, beş çaylarını daha keyifli hale getiriyor. Porselen ve seramik ürünlerin yanı sıra cam ve ferforje aksesuarlarla birbirinden güzel sunum alternatifleri sağlıyor.

Spa setleri, bornoz takımları, havluları ve kişisel bakım ürünleri ile sakinliği ve dinginliği banyolara taşıyan English Home; yaşam alanlarına renk katan aksesuarları, ferahlık veren oda kokuları ve dekoratif çiçekleri mekânları detaylandırmak için şık çözümler olarak sunuyor.

Türkiye’de 61 ilde 293 ve yurtdışında 5 ülkede 80 mağazayla misafirleriyle buluşan English Home, tüm misafirlerini mağazalarına ve www.englishhome.com.tr’ye bekliyor.

ÖNCEKİ

Caribou

SONRAKİ

Flo